Kursas tėvams apie vaikus ir jų vidinį vaiką

Šį kursą galima užsisakyti individualiai suburtai žmonių grupei.

Kurso trukmė: 3 val.

Kaina: sutartinė, priklauso nuo žmonių skaičiaus grupėje.

Mes keliaujame per gyvenimą, lydimi alinančio baimės jausmo , kad už kampo tyko "baubas". Dėl šio baimės jausmo gali būti labai sunku įgyti pasitikėjimo gyvenimo tėkme ar pasitikti naujus pokyčius. Dar dažniau šis pastovus nesaugumo jausmas būna kilęs iš kokios nors praeities traumos, kuri turi neatsiejamą ryšį su mūsų fiziniu saugumu.

Beveik devyniasdešimt metų (tiksliau 88) visame pasaulyje naudojama dr. Bacho žiedų terapija siūlo švelnų būdą, kaip suteikti ryžtingumo ir naujų pokyčių jūsų gyvenimui. Galinga žiedų esencijų kombinacija padeda atpažinti senus baimių ir traumų šablonus ir transformuoti juos į saugumo ir pasitikėjimo jausmą.

Baimė paleisti baimes.

Kai kenčiame nuo oraeities traumų, natūrali reakcija yra - viską pamiršti, nukreipiant dėmesį į visus įmanomus būdus išlikti fiziškai saugiems.Tačiau, Visatos dėsniai veikia taip, kad tol, kol neišsprendžiame savo praeities problemų, tol negalime gyventi sąmoningo ir pilnaverčio gyvenimo.

Mokymasis filtruoti gyvenimo “tiesas”.

Dauguma mūsų tiesų tėra nesąmoningai sukurti šablonai, kurie yra įgyjami vaikystėje, kai kurie gali būti net genetiškai paveldėti. Maži vaikai, lyg kempinės, sugeria visą informaciją tiesiai į pasąmonę be jokio filtravimo . Jie mėgdžioja veiksmus, gestus ir žodžius priimdami atvira ir tyra širdimi bei sąmone. Patys artimiausi žmonės - mama ir tėtis - sukuria tiesos suvokimo ir vertybių programas, kurios lyg įspaudas išlieka smegenyse. Kartą gavus tokį “įspaudą”, net paprasčiausi įvykiai gyvenime sukelia baimes, pasąmonėje pažymimi žyme “teisybė” ir perduodami toliau.

Susijungimas su savo vidiniu saugumo jausmu.

Jei esame stipriai paveikti vidinio šablono, tai mus labai lengvai gali paveikti tokie įvykiai, kaip žemės drebėjimas arba karas kurioje nors šalyje, parodytas per TV žinių laidą. Atsisakydami spręsti praeities traumas, liečiančias fizinį saugumą, mes sunkiai atskiriame skirtumus tarp natūralaus jautrumo, kurį mes visi turime, ir praeities baimių atgarsio, kurios užgožia visą mūsų dėmesį. Ir tol kol mes nepaleidžiame senų baimių, kurios vis dar vibruoja mūsų energetiniame lauke, mes vis dar rezonuojame su kolektyviniu emociniu žmonijos lauku, kuris turi labai daug baimės energijos.

Kaip nustatyti, kokios žiedų esencijos tinkamiausios mažiems vaikams?

Geriausia yra stebėti jų elgesį ir tai gali padaryti mama ar žmogus, kuris praleidžia daugiausia laiko su vaiku.

Taip pat pasinaudoti kvalifikuotu Bacho terapijos specialisto patarimu. Kaip vaikas žaidžia? Ar jam atsibosta žaidimas, jei jis pakrypsta ne taip, kaip jis tikėjosi? Ar jis lengvai praranda dėmesį? Ar jis mėto žaislus, rėkia ir ieško kitų užtarimo? Ar jis yra kantrus, rūpestingas, labai jautrus, savininkiškas, labai prisirišęs ar nepriklausomas? Ar dalinasi savo žaislais?