Asmeninio horoskopo sudarymas

Asmeninis horoskopas – tai įrankis kiekvieno žmogaus rankose, padedantis pažvelgti į save iš šalies, o pastebėti žalingi įpročiai ar ydingi bruožai gali būti pakeisti teigiamais, užuot visą gyvenimą teisus ir kaltinus save. Horoskopas – lyg žemėlapis, atskleidžia gyvenimo ekspedicijų maršrutus, žemėlapyje visada yra pažymėtos vietos, kuriose tyko sunkumai, pavojai, kuriuos iš anksto pastebėjus, galima jų išvengti.

Jeigu žvelgsime į planetas, kaip į gyvas būtybes, su tam tikrais charakterio bruožais, tai galime pastebėti tų planetų savybių atspindžius žemėje, žmonių charakteriuose taip pat ir jų išvaizdoje. Jeigu į astrologiją žvelgsime per psichologijos prizmę, tai pamatysime, kad ji neturi nieko bendra su tikėjimu. Tai greičiau yra praktinė sritis, kuri yra susijusi su tam tikrų žinių įgijimu ir eksperimentavimu. Nebūtina tikėti astrologija, kad turėtum iš jos naudos.

Astrologė, knygos „Astrologija sielai“ autorė Jan Spiller, rašo, kad horoskopas yra tarsi schema, kuri nurodo kokia yra žmogaus „vidinė programa“. Kiekvienas žmogus turi visiškai skirtingą programą, kuri atskleidžia kiekvieno unikalią vidinę architektūrą. Horoskopas – lyg žemėlapis ir jeigu gebame į šį žemėlapį pažvelgti objektyviai, galime atpažinti savo elgsenos dėsningumus, o atpažinus galime keisti „gedimus“, kuriuos atpažįstame savo „sistemoje“. Jeigu astrologiją nagrinėsime atviru protu ir širdimi, bei stengsimės nuoširdžiai suprasti, atrasime kelią į besąlyginę meilę. Tie patys dėsniai veikia ir dr. Bacho žiedų terapijoje: už kiekvienos neigiamos žmogiškosios emocijos slypi vidinė šviesa – besąlyginė meilė.

Astrologinės charakteristikos padeda kiekvienam žmogui geriau pažinti save. Astrologijoje ir dr. Bacho žiedų terapijoje randu daug bendrų sąlyčio taškų: pirmoje srityje planetų charakteristikos padeda pastebėti savo ydingas savybes, o antrojoje – augalų formų, jų funkcijų pažinimas taip pat padeda geriau pažinti savo asmenines savybes. Abejose filosofijose nurodomi keliai ir priemonės, kaip atpažinti savyje tai, kas ydinga ir transformuoti į teigiamas savybes. Tiek asmeninis horoskopas, jo tyrinėjimas, tiek pažintis su dr. Bacho žiedų terapija atneša didžiausios naudos tada, kai įsiklausoma į savo vidinį žinojimą bei ankstesnius išgyvenimus.

Sudarydama asmeninius horoskopus, vadovaujuosi klasikinės, karminės astrologijos principais, kurių mokiausi (ir toliau studijuoju) iš mano astrologijos mokytojos Loretos Stonkutės.