Konsultacija pagal dr. Bacho žiedų terapiją

Esu nepriklausoma sertifikuota dr. Bacho žiedų terapijos ir Theta metodo praktikė, turiu 30-ies metų pedagoginę patirtį. Individualaus pokalbio metu galiu padėti atsakyti į Tau kylančius neramius klausimus, padėti priimti sprendimus ar išklausyti istorijų apie tai, kas neleidžia užmigti naktimis.

Naudodamasi dr. Bacho žiedų terapijos ir Theta gydymo principais, galiu nukreipti Tave tinkama linkme ir duoti įrankius, padėsiančius pasiekti norimo tikslo. Tačiau ši konsultacija lygiavertis mūsų abiejų darbas, o ne greitas, akimirksiu problemą išsprendžiantis burtas. Nuoseklus darbas su savimi ir besąlyginė atsakomybė už jaučiamas būsenas lieka Tavo rankose.

Iš pokalbio išsineši asmeninį dr. Bacho žiedų esencijų mišinį ir papildomų pagalbos priemonių (kasdienių praktikų, ritualų, skaitinių ir kt.) rekomendacijas, o taip pat ir pažadą, kad visuomet Tavęs išklausysiu.

Asmeninės sesijos trukmė: 90 min.

Asmeninės sesijos kaina (į kainą įtrauktas asmeninis dr. Bacho žiedų mišinys): 100€

Kvalifikacija: Sertifikuota nepriklausoma dr. Bacho žiedų terapijos praktikė. Dėstytojos: Anne Dalziel, Tessa Jordan, Didžioji Britanija. (2013 – 2015.02.20)

D.U.K

Kaip vyksta asmeninė sesija?

Pokalbio metu:

  • išsiaiškiname kokie yra lūkesčiai,

  • drauge aptariame ir sudarome veiksmų planą, yra parenkamos dr. Bacho esencijos, atitinkančios emocinę būseną.

  • iš atrinktų esencijų pagaminamas individualus mišinys, kurį rekomenduojama vartoti apie 3 – 4 savaites (kol pasiekiamas norimas rezultatas).

  • papildomai rekomenduoju priemones, užtikrinančias geresnius rezultatus.

Kaip veikia žiedų esencijos?

Kaip ir dauguma natūralios medicinos priemonių, kiekvieną žmogų žiedų esencijos veikia labai individualiai. Jos paliečia ne ligą ir ne ligos simptomus, o emocinę žmogaus būseną. Žiedų esencijos neigiamų emocijų neužgniaužia, atvirkščiai – iškelia jas į paviršių. Taip stimuliuojamas kiekvieno besikreipiančiojo pagalbos, asmeninis potencialas ir savigydos procesai. Žmogus prisiima visą atsakomybę už savo pasveikimą, geriau susipažįsta su ligą sukėlusiomis neigiamomis emocijomis. Netgi tie žmonės, kurie nesiskundžia jokiais fiziniais negalavimais, o tik bloga nuotaika ar depresija, pajunta palengvėjimą. Aukštos žiedų vibracijos padeda atkurti vidinę darną ir harmoniją, kol fiziniai simptomai dar nespėjo aktyviai pasireikšti.

Ar saugu naudoti Bacho žiedų esencijas?

Esencijos yra visiškai saugios ir nesukelia jokio nepageidaujamo poveikio ar pripratimo. Jas galima naudoti drauge su bet kokiu natūraliu ar tradiciniu gydymo metodu.

Ar šios esencijos veikia kaip placebas?

Ne daugiau nei visos kitos gydomosios priemonės. Daugeliu atveju esencijos labai efektyviai veikia vaikus, gyvūnus ir skeptiškai nusiteikusius žmones, kurie griebiasi šios terapijos, kaip paskutinio šiaudo. Rekomenduoju daktaro Joe Dispenza knygą „Jūs esate placebas“.

Ar reakcijos į esencijas būna skirtingos?

Kiekvienas žmogus labai individualus, todėl ir reakcijos būna individualios. Kuo vidinės problemos gilesnės, tuo daugiau laiko reikia, kad ledai pajudėtų. Viskas priklauso nuo asmenybės noro išsivaduoti iš neigiamų emocijų ir jų sukeltų negalavimų. Žmogus turi būti subrendęs keistis ir prisiimti visišką atsakomybę už savo gyvenimą.

Ar galima parinkti žiedų esencijas ir pagamintą mišinį duoti kitam žmogui, galbūt jam nežinant?

Pakartosiu, kad žmogus turi būti subrendęs pasikeitimo procesui. Gaminti ir duoti mišinį kitam žmogui be jo paties sutikimo mažiausiai yra neetiška, o kita vertus tai nurodo, kad pagalbos galbūt reikia tam žmogui, kuris turi norą gydyti kitus jiems nežinant ir be sutikimo.

Ar neatsitiks nieko blogo, jei pasirinksiu ne tą esenciją?

Esencijos yra visiškai nežalingos, pasirinkę ne tas esencijas, tiesiog negausite jokio efekto.

Ką daryti, jei nesulaukiama teigiamo poveikio, arba poveikis neatitinka lūkesčių?

Kartais būna taip, kad „svogūno lupimo principas“ išgąsdina, nes „nulupus pirmąjį sluoksnį“ į pavirčių ima lįsti įvairios bauginančios emocijos, kurių žmogus nesitikėjo. Žmogaus protas,pagal savo prigimtį, nepripažįsta savo šešėlinės pusės, neigia ją, tokie jausmai sukelia prieštaringas reakcijas. Be to, dauguma besikreipiančiųjų tikisi lengvo ir greitai pasiekiamo rezultato. Tikisi gauti tą „stebuklingą piliulę“, kuri be ypatingų pastangų išspręs visas problemas ir jam pačiam nieko nereikės daryti. Reikėtų pasisemti kantrybės ir tęsti procesą.

Atsiliepimai

Man buvo svarbu pasitikėti žmogumi, kuriam patikėsiu savo neužmaskuotus ir nepagražintus jausmus. Apie Bacho žiedų terapiją išgirdau iš kolegės, tada pradėjau skaityti informaciją internete ir vis rodydavo Jūsų pavardę, straipsnius. Tai man suteikė pasitikėjimo jausmą, kaip specialistu. Konsultacija nenuvylė, nors vyko ir internetu. Ir vėliau, susitikus gyvai, pasitikėjimas Jumis kaip Mokytoju - vedliu tik sustiprėjo.

Aš esu visiškai įsitikinus, kad konsultacija vyksta pagal kiekvieno kliento sąmoningumą, tiek kiek reikia ir taip kaip reikia, yra pasiekiamos ir gydomos labai svarbios sielos žaizdos. Pvz. mano atveju, pasiekti gimimo metu patirti skauduliai, kurie lėmė apsunkintą ryšį su Mama. Tai buvo taip gilu, jautru ir prasminga. Ir, aišku, transformacinis žaidimas 38 Lokio žingsniai, kurį vedate. Vedimas, visapusiškas palaikymas, tiek kiek esi pasiruošusi priimti.

Esu labai dėkinga, kad esate, ir kad pasiryžau paskambinti ir susitarti dėl konsultacijos. Ačiū.

- Jolita

„„O kaip tu jautiesi dabar? Gerai. Kodėl? Nežinau. Į tokius klausimus įprastai taip atsakydavau. Tik ne šį kartą!

Kai įsiklausai į save, leidi sau jausti ir išdrįsti nuoširdžiai atsakyti… atsiveria tokie klodai! Viskas daugiau eina savaime. Tiek išjauti, iškalbi. Toks gylis… Ir tai dėka vedimo ir palaikymo. Kažkas neapsakomo žodžiais. Turi tai pajausti!

Mano siela džiūgauja po konsultacijos pas nuostabią moterį. Išėjau nešina asmeniniu žiedu esencijos buteliuku. Man taip pat didžiulė dovana būti šalia ir patirti tai, kas vyksta Rūtos savęs pažinimo programose su Lokiu, su dr. E. Bachu… su jos kantrybe ir tikėjimu.

Nuoširdžiai dėkinga. Ačiū Rūta, kad esi. Per tave girdžiu save.

- Audra